درباره ما

زبان آلمانی، زبانی بین المللی و فراگیر است و به عنوان زبان اول یا دوم بیش از 180 میلیون نفر در دنیا به کار می رود و زبان رسمی کشورهای آلمان، اتریش، سوئیس، لوکزامبورگ و لیختن اشتاین میباشد. یکی از کشورهای اروپایی که این روزها متقاضیان زیادی برای سفر و به خصوص برای ادامه تحصیل دارد، کشور آلمان است. چرا که این کشور از نظر صنعت، هنر، علوم اجتماعی و غیره بسیار توانمند است. تعدادی از افراد هم قصد مهاجرت به آلمان برای زندگی دائم و یا کار در آلمان را دارند. از آنجایی که زبان رسمی کشور آلمان، زبان آلمانی است بنابراین برای اینکه بتوانید بهتر و راحت تر با مردم کشور آلمان ارتباط برقرار نمایید و از سفر و اقامت خود در آلمان بیشتر لذت ببرید، بهتر است با زبان آلمانی آشنا شوید و زبان آلمانی را همانند زبان انگلیسی فرا بگیرید.

مکانی دوست داشتی برای یادگیری زبان آلمانی

هدف ما این است که Wort.ir مرجعی برای زبان آموزان زبان آلمانی باشد که بتواند نیازهای زبان آموزان را به بهترین شکل برطرف نماید. فراهم آوردن واژه‌نامه به همراه اصطلاحات و ضرب‌المثل‌ها، صرف افعال، امکان ایجاد واژگان محبوب، معرفی سایت ها، مجلات و مطالب آموزنده، یادگیری از طریق موسیقی آلمانی و از همه مهم‌تر، مکانی برای پرسش سوالات شما و پاسخ گرفتن از کاربران سایت و متخصصین زبان آلمانی در Wort.ir اهدافی است که در نظر داریم و بدون یاری شما کاربران گرامی میسر نمیشود. هم‌افزایی صورت گرفته از طریق فعالیت شما کاربران گرامی می‌تواند به پویایی و سرعت بیشتر یادگیری زبان آلمانی کمک کند و به یاری افرادی که به دنبال ادامه تحصیل یا کار در کشورهای آلمانی‌زبان هستند بیاید.

ایده هایتان را با ما به اشتراک بگذارید و عضو تیم شوید!

تاکنون واژه نامه ای جامع، مجموعه ای از اصطلاحات روزمره، یادگیری به کمک ترانه های آلمانی را توانسته ایم بارگذاری و آماده ی کاربری کنیم ولی از آنجایی که پروژه ی بزرگی پیش روی ماست و به دنبال ارائه بهترین کیفیت هستیم، تیم Wort.ir نیازمند افراد خلاق و کوشا جهت تولید محتوا سایت در زمینه ی مکالمات کاربردی روزمره، صرف افعال و ... است و همچنین علاقه‌مند به همکاری با سازمان ها و انستیتوها می‌باشد. اگر شما ایده ای دارید مایه خرسندی است که با ما در جریان بگذارید و عضوی از تیم ما باشید.
در صورت تمایل به همکاری با ما، لطفا با ما در تماس باشید:
اینستاگرام: [email protected]